Lifestyle

Czarna sukienka na pięć różnych okazji!

Czarna sukienka to coś, co powinno znajdować się w szafie każdej kobiety, która kocha sukienki. Można założyć ją na tak wiele okazji! Kiedy czerń jest dobrym wyborem?

Czarna sukienka na imprezę

Czarne sukienki zostały stworzone z myślą o szalonych imprezach. Prawdopodobnie dlatego, że świetnie prezentują się w połączeniu z niewielkimi torebkami i szpilkami. Czarna mini to coś, co możesz założyć na każdą imprezę – wyjście z przyjaciółkami na miasto czy urodziny znajomych. Nie warto jednak zakładać jej na wesela. Niepisana zasada mówi bowiem, że czerń podczas takich uroczystości to niezbyt dobry wybór. Jest przypisana raczej smutniejszym okazjom.

Czarna sukienka do pracy

Jeśli martwisz się, że czerń jest zbyt poważna i smutna, by nosić ją do pracy, stanowczo się mylisz. Czerń nadal pozostaje symbolem elegancji, dlatego sprawdzi się w biurze. Możesz oczywiście odrobinę zrównoważyć ją bardziej kolorowymi dodatkami – torebką czy jasnymi butami. Dodatkowo warto dobrać do niej na przykład jasną marynarkę. Pamiętaj też, że czarna sukienka do pracy powinna być skromna i nieodkrywająca zbyt wiele.

Czarna sukienka na randkę

To diametralnie inna sytuacja – tutaj możesz odkrywać tyle, ile chcesz. Odrobinę, by rozbudzić zmysły, bardzo dużo, by pochwalić się swoim pięknym ciałem. Obcisła czarna sukienka to świetny wybór na randkę. Dołóż do niej szpilki, na przykład w jasnym kolorze oraz wyrazisty makijaż z obowiązkowymi czerwonymi ustami. Uwodzicielsko, seksownie – bosko!

Czarna sukienka na miasto

W czarnej sukience będziesz wyglądać doskonale zawsze i wszędzie – nawet jeśli idziesz tylko na spacer po parku bądź wychodzisz na miasto na zakupy. Jeśli to lekki strój, który ma być przede wszystkim wygodny, do sukienki załóż trampki i jeansową kurtkę. Taki outfit będzie młodzieńczy i zadziorny.

Czarna sukienka w domu

I na koniec – coś tylko dla Ciebie. Kto powiedział, że ładnie masz ubierać się tylko dla kogoś? W czarnej sukience będziesz czuła się dobrze również w domu. A Twój spektakularny wygląd może cieszyć Ciebie, nie tylko innych.

Gdziekolwiek pójdziesz w czarnej sukience, będziesz prezentować się pięknie. Ale jaką kreację wybrać dla siebie? Oto jest pytanie! Na pewno jakieś inspiracje znajdziesz na stronie Bialcon.pl.

Pasjonatka podróży i słowa pisanego. Lubię ładne miejsca, ładne rzeczy i smaczne jedzenie. Pisze przede wszystkim o tym co mnie spotyka i co według mnie może zainteresować inne kobiety.